Vážení rodiče, sdělujeme Vám, že

• je zrušeno přihlašování a odhlašování dětí do sešitu
  • je zrušeno přihlašování a odhlašování pomocí SMS
  • stravu je možno přihlašovat a odhlašovat pouze elektronicky a to do 12.00 hod na další den – přihlašovací údaje jste obdrželi v měsíci září, případně při pozdějším nástupu dítěte od p. učitelek
  • hotovost za stravu přijímá účetní školy – úterý a čtvrtek od 9 do 11 hod v kanceláři v budově školy
  • domluva s p. účetní je možná v úterý a čtvrtek od 9,00 do 13,00 hodin na tel. č.  734 236 600 nebo elektronicky: sleglova.m@zspraslavice.cz

ŠJ je situována v blízkosti ZŠ – v budově OÚ. Svou kapacitou plně uspokojuje potřeby školy. Stravují se v ní také zaměstnanci OÚ a cizí strávníci, čímž škole vzniká zisková hospodářská činnost. Prostory ŠJ byly v loňském roce zrekonstruovány, což umožnilo navýšení kapacity na 250 strávníků, nyní prostory vyhovují všem hygienickým a bezpečnostním požadavkům. Bližší informace o provozu ŠJ, přihláškách, odhlašování stravy i způsobech platby stravného naleznete v provozním řádu školní jídelny.

Jídelní lístek

Ceník 2018