Školní jídelna

Školní jídelna je situována v blízkosti Základní školy a Mateřské školy – v budově OÚ Přáslavice. Kapacita ŠJ je 250 strávníků, tudíž plně uspokojuje potřeby školy. Stravují se v ní také zaměstnanci OÚ Přáslavice, Mrsklesy, cizí strávníci a děti z MŠ Mrsklesy.

Prostory ŠJ jsou po celkové rekonstrukci a vyhovují všem hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

Informace pro strávníky

Po odevzdání přihlášky ke stravování je žák/ dítě automaticky přihlášen ke stravování na celý školní rok. Případné změny je potřeba hlásit vedoucí ŠJ osobně nebo telefonicky.

Stravné bude hrazeno inkasním příkazem z vašeho účtu na účet ZŠ č. 181686119/0300 k 15. dni daného měsíce na měsíc následující.

Obědy si odhlašujete elektronicky přes portál: www.jidelna.cz do 12.00 hodin daného dne na den následující. Pozdější odhlášení není možné z důvodu přechodu na nový čipový stravovací systém objednávek.

Čip Vám bude vydán /vyzvedne si rodič nebo dítě/ oproti záloze 100,– Kč ve školní jídelně.

V případě onemocnění dítěte vydáváme oběd do jídlonosiče v době od 11.00 do 12.00 hodin pouze první den nemoci. Další dny je povinností rodiče dítě ze stravy odhlásit, pokud tak neučiní, bude mu účtována plná cena oběda /tzn. včetně režií/.

Bližší informace o provozu ŠJ, přihláškách, odhlašování stravy i způsobech platby stravného naleznete v provozním řádu školní jídelny.

Přeplatky

Od ledna 2019 jsme přešli na nový systém inkasních plateb a vyrovnávání přeplatků, které vzniknou odhláškou stravy. Případný přeplatek vám bude odečten při platbě v dalším měsíci. Tzn. obědy odhlášené v lednu sníží platbu za obědy na únor.

Strávníkům, kteří ukončili stravování ve školní jídelně se přeplatek za měsíc červen vrací nejpozději do 31. 7. na účet strávníka. Kdo účet nemá a platí v hotovosti, může si přeplatky vyzvednout osobně v kanceláři vedoucí ŠJ.

Provozní doba kanceláře vedoucí ŠJ pro veřejnost

PO- PÁ   11.00 – 12.00 hodin

Poslední dva dny v měsíci    10.00 – 14.30 hodin

INFORMACE KE ŠKOLNÍMU STRAVOVÁNÍ

Cenu obědu dle ročníku narození stanovuje-„ Vyhláška č. 107/2005 Sb. O školním stravování.

1. Strávníci MŠ

Přesnídávka 9,- Kč