ŠKOLNÍ DRAKIÁDA

12. září byla obloha v Přáslavicích plná barevných a veselých draků. Počasí nám přálo a všichni žáci naší základní školy se tak mohli zapojit do druhého ročníku oblíbené drakiády. Nejdříve proběhla přehlídka draků jednotlivých tříd v sále Obecního úřadu. Žáci představili a předvedli své draky, které si nápaditě pojmenovali. Potom jsme se přesunuli na hřiště, kde jsme draky společně pouštěli. Na konci příjemně stráveného dopoledne jsme ve třídách draky hodnotili a rozdávali diplomy. Každý drak zaslouženě získal své ocenění, jako např. ten největší, nejveselejší, nejrychlejší, nejvýše létající, s nejdelším ocasem nebo s nejvíce mašličkami. Pochvalu dostali i všichni, kteří ostatním ochotně s pouštěním draků pomáhali.