Velkobystřická školní liga v miniházené

Velkobystřická školní liga v miniházené

 

S dětmi ze 4. a 5. Ročníku jsme se letos zúčastnili dvou turnajů v miniházené ve Velké Bystřici.

První turnaj byl už v říjnu, na hřišti na letné, takže po seznámení se s pravidly jsme rovnou vyrazili do boje. Náš cíl nebyl vyhrát, ale okoukat techniku, taktiku a užít si příjemné sportovní dopoledne. V žádném ze zápasů v našem skóre nezůstala nula, o to více jsme si to užili. Umístili jsme se na 10. místě.

Druhý turnaj byl na konci listopadu, tentokrát ve školní hale ve V. Bystřici. Stihli jsme už něco natrénovat, sehrát tým a taky se nám více dařilo. Nejen, že ve skóre nezůstala nula, ale několik zápasů se nám podařilo vyhrát. Což je mimochodem i skvělá motivace. Umístili jsme se na 7. místě.

V jarní části nás čekají další dva turnaje. Budeme bojovat a užijeme si to. Držte nám palce. Za Přáslavický tým K. Buriánková