Velkobystřická školní liga v miniházené

S žáky ze 4. a 5. ročníku jsme se zúčastnili již III. turnaje v miniházené. Tentokrát jsme bojovali ve školní hale ve Velké Bystřici, vybojovali jsme 8. místo, ale pouze jedna (ne)vstřelená branka nás dělila od místa sedmého. Našim cílem zdaleka nebylo vyhrát, ale užít si prima sportovní odpoledne a neodvézt si ze zápasu nulu, což se splnilo. Nejúspěšnější zápas jsme vyhráli 16:1. Nejlepším střelcem našeho týmu byla Kačka Štolfová, Domča Řípa a Nikolas Flora. Příští a zároveň poslední turnaj nás čeká 30.4.2019 opět ve Velké Bystřici, probíhat bude celé dopoledne, takže kdyby někdo z řad fanoušků chtěl přijet fandit, jste vítáni.

                                                                                                                              Za tým miniházené Buriánková K.