Škola nanečisto

Dne 3.12. odpoledne měli předškoláčci možnost navštívit se svými rodiči základní školu, kde se konal 2. ročník projektu Škola nanečisto.

Na budoucí školáky čekaly úkoly s čertí tematikou, do kterých se děti hned po příchodu nadšeně pustily a zvládly i „pekelně“ těžké úkoly😊.

Báseň o čertovi, kterou jsme se společně naučili, přilákala do třídy i pětičlennou čertí rodinku. Chlupáči nás trošku vystrašili a také nám předvedli svůj oblíbený taneček. Po úspěšném splnění všech úkolů si děti vyrobily papírového čertíka a dostaly malý dárek. Všichni předškoláčci si zaslouží velkou pochvalu za to, jak svůj první den ve škole hravě zvládli a my se budeme těšit, až je přivítáme v příštím školním roce v naší 1. třídě.

Velké poděkování patří i děvčatům ze 4. třídy, která pomohla s organizací našeho programu.