Kouzelnické odpoledne v družině

V jedno magické, počasím tajemné, čtvrteční odpoledne (27. 5. 2021) k nám do družiny přijela kouzelnice Radana. Pro děti si připravila spoustu záhadných kouzel. Největší úspěch měly barevné šátky, které postupně dala do kouzelného pytlíku, řekla zaklínadlo a z šátků se stal barevný páv. Do kouzlení zapojila i děti. Postupně se vystřídali skoro všichni, dostali
k tomu čarodějnický plášť, klobouk a nechyběla ani kouzelnická hůlka. Zaklínadlo si však museli vymyslet sami, všem se to podařilo a kouzlo bylo na světě. Děti se také naučily létat na koštěti a nosit kouzelnického zvířecího mazlíčka (obřího chlupatého pavouka a hada) na pařátě. Na závěr se děti dvě kouzla naučily, což sklidilo největší úspěch. Kdo ví, třeba nám tady v Přáslavicích právě vyrůstá nový David Copperfield.