Rozloučení s páťáky, předání vysvědčení

ROZLOUČENÍ S PÁŤÁKY
Ve čtvrtek 24. 6. jsme se v sále obecního úřadu symbolicky rozloučili se žáky naší 5. třídy. Rozloučení uvedla třídní paní učitelka Mgr. Eva Fojtíková, která ve své řeči shrnula vše podstatné, co naši páťáci během školních let na ZŠ v Přáslavicích zažili. Po paní učitelce převzal slovo jeden z žáků, který mluvil za celou třídu. Poté byly žákům předány knižní
odměny, jako vzpomínka na naši základní školu, které paní učitelka vybrala na míru každému žákovi. Po slavnostním rozloučení čekalo žáky také posezení s občerstvením, kterého se společně s žáky a pedagožkami účastnili také jejich rodiče. Všem našim páťákům přejeme hodně štěstí v nových školách!

PŘEDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ
Ve středu 30. 6. nastal dlouho očekávaný den, který jsme zahájili na našem novém multifunkčním hřišti. Paní ředitelka s paní starostkou popřály dětem krásné prázdniny. Potom se žáci odebrali se svými učitelkami do tříd, kde už všichni s napětím očekávali, jaké vysvědčení dostanou 
Tento školní rok byl pro žáky velmi náročný a všichni ho bravůrně zvládli. Většina dětí se mohla těšit z jedniček, z pochval třídních učitelů a dokonce i z knižních odměn. Všem dětem přejeme prázdniny plné sluníčka, nových kamarádů a krásných zážitků 