Florbalový turnaj

Letošní florbalový turnaj školních kroužků se uskutečnil v Olomoucké ČAJK ARÉNĚ. Turnaj byl určen výhradně pro kluky a holky ze základních škol z Olomouce a blízkého okolí. Nejen že naši malí sportovci změřili své síly a dosavadně nasbírané zkušenosti v zápasovém tempu, ale současně si užili spoustu zábavy s kamarády pod neutichající podporou svých rodičů. Krásnými florbalovými momenty a často i humornými situacemi těch nejmladších účastníků dělali velkou radost i trenérům a pořadatelům.  

Děti ze všech základních škol soutěžily ve dvou věkových skupinách, a to 0. – 2. třída a 3. – 4. třída

V kategorii 0.-2. třída hrály za tým FÉNIX.

V kategorii 3. – 4. třída soutěžily děti za tým FÉNIX a vybojovaly zasloužené 2. místo. Nejlepším hráčem z týmu byl jmenován VÁCLAV ŠUPÁK.

Závěrem bychom rádi poděkovali všem hráčům a hráčkám, kteří se turnaje zúčastnili. Velký dík náleží rovněž rodičům, rodinným příslušníkům a všem fanouškům, kteří přišli své ratolesti podpořit.