Oznámení školní jídelny

Milí rodiče našich malých strávníků školní jídelny,

z důvodu stále rostoucích cen potravin jsme nuceni přistoupit k navýšení ceny stravného pro strávníky mateřské a základní školy s platností od 1.9.2023. I přes neustálý trend zdražování cen za suroviny, musíme dodržovat spotřební koš, nutriční doporučení a množství podávané stravy. Našim hlavním cílem, ale nadále je, dětem zajišťovat kvalitní suroviny a udržovat kvalitu stravy v naší školní jídelně. Zvýšení stravného je v souladu s vyhláškou MŠMT o školním stravování č. 107/2005. Sb. Zdražení se netýká dospělých cizích strávníků. Rozpis ceny stravného bude uveden na stránkách www.zspraslavice.cz. Děkujeme za přízeň a přejeme dobrou chuť. Lucie Kňávová vedoucí školní jídelny Přáslavice.

Lucie Kňávová vedoucí školní jídelny Přáslavice