Pololetní vysvědčení

S blížícím se koncem ledna mírné napětí mezi žáky pomalu rostlo. Čím dál tím víc se totiž blížil ten velký den, při kterém se zhodnotila jejich práce v prvním pololetí. Ano, mluvíme o pololetním vysvědčení! Někteří žáci byli trošku nervózní už od rána, jiní se moc těšili. Na vysvědčení si ale museli počkat až na poslední vyučovací hodinu, a tak se některým zdál ten den téměř nekonečný. J My však ve škole máme samo šikovné žáky, a tak nemusel mít nikdo strach z toho, co na vysvědčení najde. S paními učitelkami si ve třídách uspořádali slavnostní předání vysvědčení, někde dokonce s velkým potleskem a ovacemi. Nakonec všichni zhodnotili to, jak se jim zatím v tomto školním roce dařilo a zamysleli se nad tím, co by mohli do konce roku zlepšit. My všem našim žákům moc gratulujeme ke skvělým výsledkům a věříme, že takto krásná vysvědčení budeme moct rozdávat i na konci roku!