Oznámení školní jídelny

Vážení rodiče,


všichni jistě víte, že vzhledem k pandemické situaci, vláda 26.2.2021rozhodla o uzavření mateřských škol a 1. + 2. tříd základních škol. Odhlásili jsme Vaše děti ze stravování automaticky. Předejdeme tak tomu, že bychom Vám museli účtovat oběd i s režiemi (+ 26 Kč), pokud byste obědy dětem zapomněli odhlásit.
Žáci ZŠ a děti, pro které je předškolní vzdělávání povinné, mají při distanční výuce nárok na dotovanou stravu, tzn. mohou obědy odebírat ve školní jídelně za cenu bez režií.
Pokud chcete, aby se Vaše dítě i při uzavření školy stravovalo, máte možnost dětem ZŠ a předškolákům obědy přihlásit na www. jídelna.cz tak
jak jste zvyklí. Pro obědy si můžete chodit do šatny před jídelnou od 11.00 do 12.00 hodin. Výdej pouze do jídlonosičů! V šatně jídelny si vyzvednete označený jídlonosič s obědem a prázdný tam zanecháte na druhý den.
Vstup do jídelny není možný z hygienických důvodů!

Pro bližší informace můžete kdykoli zavolat na tel. 737 403 313, rádi Vám se vším pomůžeme a poradíme.
Přejeme Všem rodičům a jejich dětem, aby tuto těžkou dobu ustáli na jedničku!

Upozorňujeme rodiče, že jsou POVINNI I NADÁLE KONTROLOVAT ODHLÁŠENOU A PŘIHLÁŠENOU STRAVU DÍTĚTE!