Klaun Hopsalín – zahradní slavnost

Hurá do školy! Nový školní rok začíná a s ním také odpolední program s klaunem Hopsalínem! Zahradní slavnost zahájila slovem paní ředitelka Mgr. Eva Šrámková a zástupkyně SRPŠ paní Mirka Náhlá, DiS., které uvítaly všechny účastníky klaunovy velké show. Poté následoval zábavný program s klaunem Hopsalínem nejen pro děti, ale také pro jejich rodiče. Děti se zúčastnily spousty soutěží a zábavných aktivit, za které dostávaly odměny, zatančily si se svými rodiči a chytaly obrovské bubliny. Nesměla chybět ani soutěž v házení míčků, ve které se utkali rodiče vs. děti. Děti tuto bitvu vyhrály a měly z toho obrovskou radost! Jako vzpomínku a malý dáreček děti dostaly vytvarovaná zvířátka, pistolky a srdíčka z balonků. Za velmi vydařenou akci děkujeme všem organizátorům a SRPŠ za zajištění občerstvení.

« z 2 »